SpoluprácaMy Tummy výrobcom oblečenia pre tehotné a dojčiace ženy.

Značka My Tummy má veľmi kvalitný a originálny dizajn, ktorý robí naše tehotenské oblečenie jedinečným. Pre splnenie očakávania našich klientov robíme len to najlepšie, zameriavame sa prevažne na funkčnosť a najnovšie trendy v tehotenskej móde.

Našou snahou je udržať kvalitnú výrobu oblečenia pre tehotné a dojčiace, preto naša značka My Tummy je len tej najlepšej kvality.

Spolupracujeme tiež s obchodmi a veľkoobchody. Radi budeme s Vami spolupracovať. Poskytujeme marketingovú podporu a výrobu podľa konkrétnych zákaziek. Hľadáme nových partnerov, obchody a veľkoobchody, ktoré budú ponúkať tehotenské a dojčiace oblečenie pre tehotné a dojčiace ženy v Európe.

Tehotenská móda môže byť aj krásna a dôkazom je rad našich návrhov, ktoré Vám ponúkame. V našich najnovšej trendoch tehotenskej módy sa budete cítiť výnimočne v každej fáze tehotenstva. Nemožné sa stalo možným, od teraz si môžete vďaka našim návrhom užívať tehotenstvo v plnej paráde.

 

Ponúkame spoluprácu maloobchodníkom. Otázky na veľkoobchod prosím píšte na info@mytummy.sk

Spolupracujeme taky s výrobňami látky, šijacími dielňami, tlačiarňami, študentov, mamičky na materskej a grafiky. V prípade nových návrhov, otázok alebo informácií nás prosím kontaktujte na info@mytummy.sk

Do nášho tímu hľadáme

copywritera:

Požadujeme skúsenosti:
- S tvorbou textu pre web
- Sa písaním blogu
- Krátkych správ pre fanúšikov

Výhodou:
- Skúsenosti z materstva

Ponúkame možnosť:
- Práca z domu
- Možnosti prispôsobenia časového plánu

 


social marketing špecialistu:

Požadujeme skúsenosti:
- S Google+ a fb
- Social media manažmentom
- Chuť byť najlepší


Ponúkame možnosť:
- Práca z domu
- Možnosti prispôsobenia časového plánu


Nájdi nás na: