Obchodné podmienkyObchodné podmienky

Pred odoslaním objednávky je každý zákazník povinný si prečítať obchodné podmienky. Odoslaním objednávky potvrdzuje, že akceptuje naše podmienky predaja ako kupujúci.

Ceny tovaru sú uvádzané s DPH. Cena zobrazená u produktu v čase objednania je záväzná. Predajca si vymedzuje právo na zmenu ceny tovaru, zavádzanie nového produktu, zavádzanie a rušenie propagácie na stránkach mytummy.sk.

Cena za doručenie objednaný zásielky bude pridaná k cene za objednaný tovar.

 

Daňový doklad

Zákazník, ktorý si tovar zakúpi na stránkach mytummy.sk súhlasí s vystavením faktúry na zakúpený tovar vrátane DPH bez jeho podpisu.

Aby bolo možné správne spracovať objednávku kupujúceho, musí kupujúci uviesť presnú adresu a platba musí byť potvrdená.

  

Informácie k bankovému prevodu

Pokiaľ si zvolíte platbu bankovým prevodom, prosím nezabudnite uviesť všetky informácie dôležité na vysledovanie platby. Platbu za objednaný tovar prosím preveďte na účet spoločnosti:

NIKOLINA TEX s.r.o.
Družstevné 1646
755 01 Vsetín
IČ: 28594487
DIČ: CZ28594487

PLATBA v Euro měně:
na Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1:
IBAN:
CZ3520100000002701391162
BIC: FIOBCZPPXXX
Variabilný symbol:
1022018
Špecifický symbol: 
číslo vašej objednávky 
Do správy pre prijímateľa prosím uveďte: 
Vaše meno a číslo objednávky


 

Národné objednávky

Objednaný tovar bude odoslaný do 24 hodín od prijatia platby. Kupujúci bude informovaný o odoslaní tovaru na e-mail.

Zásielka býva doručená spravidla do 4 pracovných dní od odoslania, ak nedostanete  zásielku do 7 pracovných dní, prosím kontaktujte nás pre dohľadanie platby či zásielky.

Kupujúci by si mal zásielku pred prevzatím prekontrolovať (z vonkajšej strany), za prítomnosti doručovateľa. V prípade porušenia obalu zásielky alebo závažné škody by kupujúci nemal zásielku prevziať od doručovateľa.

 

Zahraničné objednávky

Rozosielame do všetkých krajín. Zahraničné objednávky sú spracovávané len po vzájomnej konzultácii so zákazníkom, a po zaplatení zo strany zákazníka na bankový účet uvádzaný pre platbu za objednaný tovar. Pre konzultáciu nás prosím kontaktujte na info@mytummy.sk. Objednávky budú zaslané do 24 hodín od doručenia platby na náš účet. Kupujúci bude informovaný o odoslaní tovaru e-mailom.

 

Vrátenie tovaru

Kupujúci môže vrátiť tovar do 14-tich dní bez uvedenia dôvodu alebo vymeniť tovar či veľkosť. Tovar musí byť vrátený na náklady kupujúceho. Navyše musia byť splnené nasledujúce podmienky:

- Tovar nesmie byť poškodený či použitý
- Tovar musí byť čistý (žiadne stopy po prášku, pranie alebo iné)
- Tovar musí mať všetky visačky / štítky

Do 7 dní po obdržaní vráteného balíčka vrátime peniaze na účet kupujúceho.

 

Výmena

Kupujúci môže vymeniť tovar či veľkosť. Musí však vrátiť tovar v pôvodnom stave a informovať nás, čo si praje vymeniť. Náklady na vrátenie starej zásielky a zaslanie novej hradí kupujúci.

 

Sťažnosti

Všetok tovar ponúkaný značkou My Tummy je nový a bez vád. V prípade, že Vám bude doručený iný výrobok ako bol opísaný alebo výrobok s chybou, prosím ihneď nás informujte.

Reklamovaný tovar by mal byť zaslaný na náklady kupujúceho na adresu My Tummy na adresu:

NIKOLINA TEX s.r.o.
My Tummy
Družstevné 1646
755 01 Vsetín

Reklamácia bude vybavená čo najskôr, najneskôr do 30 dní od obdržania vráteného tovaru. V prípade kladného vybavenia reklamácie zašleme kupujúcemu späť nový výrobok a vrátane nákladov spojených s jeho reklamáciou.

 

Bezpečnosť a dôvernosť

Nákup na stránkach mytummy.sk znamená zo strany kupujúceho poskytnutie súkromných údajov.

Údaje našich zákazníkov sú chránené podľa zásad ochrany osobných údajov a nie sú odovzdávané alebo zdieľané s tretími stranami. Používajú sa iba pre spracovanie objednávky a kontaktu s kupujúcim, prípadne pre špeciálne ponuky a promoakcie zákazníkov mytummy.sk

V prípade otázok a návrhov nás prosím kontaktujte na e-mail: info@mytummy.sk

Budeme Vám vďační za všetky nápady, postrehy a pripomienky.


Nájdi nás na: